IMG_9508_edited.jpg

Duch vždy představuje pravdu a vyšší vůli, zatímco Duše představuje aspekt radosti Božské Lásky ve Stvoření. Společně existují, nikdy se neoddělí a vždy spojí, hluboce sjednotí jako věční Milenci. Společně tvoří spirálu a vlny, magnetismus a elektřinu. Když můžeme spojit a sjednotit našeho Ducha a Duši, začneme ztělesňovat dokonalost našeho vnitřního Božského Mužského a Ženského těla, v úplném stavu Božské Milosti, dokonalého zákona Božské rovnosti, pointy jin / jang jako stejných protějšků našeho vlastního stvoření jádra.

Každý  zasvěcenec Ducha učí o skutečné povaze svobody milovat bezpodmínečně a stává se mocnou nádobou Božské Lásky, která působí jako kanál / nádoba pro posvátný akt alchymie a transmutace duše, měnící energetické formy do Vědomí Jednoty silou neutrality a osvobození Duše. To je hluboce poutavé a transformuje naše vztahy, aby se staly čistými a novými.


Na cestě Vzestupu tady a teď je důležité, že člověk nejprve plně ztělesňuje a shromažďuje veškerou celistvost (jedinečnost) individualizované Duše. Všechny části a rozptýlené fragmenty Duše je třeba shromáždit a vstoupit do celistvosti jako Jeden. Pak člověk může vibrovat na tomto Vědomí, zatímco je stále fyzicky v těle. Jeho úkolem zde na Zemi, zatímco pomáhá planetárnímu Nanebevzetí, je sloužit tím, že sám sebe přivede na tuto úroveň, protože veškerý život se pohybuje ve frekvenci. 

Lidská vlna Vzestupu to nyní dělá ve velkém „masovém“ měřítku, protože mnozí si v tomto životě vybírají fyzický Vzestup a transformaci své formy. To je pro všechny, kteří chtějí a jsou připraveni přejít z kola reinkarnace na kolo Vzestupu, kde začíná úplně nová cesta.