SHRNUTÍ - POSVÁTNÁ UNIEVážení Milovaní,


přesouváme se velmi úspěšně do nového cyklu a to znamená, že Rodina Zlatých Duší je již pospolu, plně spojená. Jak víte sdílím to, čím procházím na cestě svého osobního Vzestupu. Všechna svá zasvěcení a zkušenosti. Také vy procházíte svými vlastními zkušenostmi, které jsou, jak jste jistě zaznamenali, zrychlené. Mnoho z vás se probouzí. Nejsme tu jen, abychom žili naše každodenní životy, ale také naši křesťanskou zkušenost, kterou jsem byla požehnána. Tuto vyšší realitu Ducha jsem postupně během let odhalovala mimo všední 3D realitu. Celý čas jsem procházela výcvikem Ducha s návratem paměti Galaktické linie Krista. Pokud jste i vy připraveni probudit se ke svému vlastnímu Stromu Života, je to krásné. Mnoho krásných bytostí se nyní spojuje.


Osvícená Unie je brilantní inteligentní design Stvoření, velmi důmyslný design. Jsou zde úžasné bytosti s celou slavnou přítomností, které původně navrhly tento design a nyní jako lidské bytosti slouží Bohu ve fyzickém těle. Jsme rozšířením Boha na Zemi. Takže náš plán je přímo spojen s Božím plánem. Jsme přímo pověřeni krásnou touto moudrostí. Ne každý slouží tomuto plánu, protože tyto bytosti nejsou tak čisté a na úrovni znalostí Božské inteligence.


Neslouží konkrétní mimozemské agendě jako známe například Plejádskou a Sirianskou civilizaci, ale tyto bytosti slouží přímo Bohu. Známe je jako Anděly nebo Královské Anděly nikoliv Padlé Anděly, kterých se zde ukázalo mnoho, mnoho verzí, které jsou také mimozemskou přítomností. Měly své vlastní osobní zkušenosti, které však neodpovídají Božskému plánu neboli velkému designu našeho Milovaného Boha Stvořitele, jednoho Všemohoucího Boha.


Musela jsem být velmi věrná, osamělá a izolovaná, abych se mohla dostat k těmto věcem, takže můj život byl velmi odlišný. Byla jsem z nějakého důvodu vybrána pro tento portál v Čechách. Portál, který jsem vybudovala v krásné přírodě Křivoklátské vrchoviny se rozšiřuje více a více, aby byl tento svět posílen a ovlivněna lidská přirozenost. Tento portál bude sloužit všem, kteří vzestupují a aby skončilo oddělení a odloučenost, které existují kvůli agendě Padlých Andělů, kteří se pokoušeli unést lidskou rodinu. Odebírali jejich Světelnou moudrost z genů a DNA a tím přerušili spojení s původními potomky.


Pracovali jsme roky tvrdě, abychom se spojili s těmi z nás, s kterými jsme jedna rodina a všichni sjednocujeme uvnitř sebe mužské a ženské polarity. Posvátná Unie je velká integrační práce, která musí obsáhnout všechny zážitky a zkušenosti potřebné pro to, aby se staly jednou sjednocenou vnitřní Jednotou. Sjednocení je potřeba dosáhnout na všech úrovních, proto jsme procházeli všechny úrovně, abychom se stali čistými jako Zdroj, potomek Boha.


Posvátná Unie je kvantové sjednocení, které je potřeba dosáhnout na všech úrovních. Všechny integrované zážitky a zkušenosti se sjednocují. Mužské a ženské polarity jsme sloučili tzn., že jsme stáhli tuto Jednotu na Zemi pomocí našich vyšších aspektů, které jsme stahovali z vyšších úrovní Stvoření do této nižší reality a ukotvili do 3D hustoty. Bylo to těžké budování, protože jako žena jsem pracovala a budovala vztahy s lidskými mužskými protipóly. Bylo to těžké, proto jsem všechny odstrkovala od sebe, ale díky takovým zkušenostem jsem dokázala sjednotit všechny polarity. Každý, kdo jde touto cestou, se tím také stane suverénní bytostí.


Sjednocení probíhalo na vnitřní úrovni a Temnota se tolikrát snažila to unést. Sjednocení se podařilo a tím, že jsme dosáhli této čisté Zdrojové úrovně, jsme ji také stáhli na Zemi. Pokud toho dosáhne muž i žena, kde mezi nimi proudí energie symbolu nekonečna, Temnota ani jednoho již nemůže unést, ani tento vtah. Tato tantrická dvojčata přináší 5D úroveň hustoty do 3D úrovně hustoty.


Posvátná Unie sjednocuje na Zemi všechny hustoty, proto oba partneři ztělesňují vnitřního zlatého Kosmického Krista. Toto 5D Zlaté Světlo vyzařuje do 3D hustoty a je její paralelní realitou. Proto jsem žila sama a čistila celou dobu tento vnitřní prostor a Temnota se snažila to unést, takže mě přiměla necítit Lásku k partnerovi. Avšak všechny tyto zkušenosti jsou důležitými, platnými a nezbytnými z pohledu Zdroje, protože jinak bychom tuto zkušenost neměli.


V kontextu této Zlaté Brány Vzestupu jsme museli nashromáždit potřebný inteligenční Světelný kvocient, nejen lidské bytosti, ale hlavně ti, kteří tvoří hranice obratu a posouvají realitu. Takže Dámy a Pánové máme zde Zlaté Vítězství a Temnota proti tomu pracovala tak tvrdě. Sám ďábel, utlačovatelé a přestupníci se snažili udělat nám život velmi obtížný.


Abychom zasadili Semeno Lásky, museli jsme poznat lidskou psychiku a člověka do hloubky, což je pro Osvícenou bytost náročné, projít zkušenostmi v takové husté úrovni. Obzvlášť, když mám tolik zážitků při sjednocování své vyšší a pozemské nižší úrovně, kde je prostě člověk v hlubokém spánku, ale Láska nás spojuje. Byla jsem dlouho držena ve smyčce.


Posvátná Unie je vysoký Světelný Božský zářič, ovlivňuje a vyrovnává všechny hustoty na Zemi a všechny reality. Není to jen život dvou Světelných bytostí, kdy je Posvátná Unie stažena do vztahu dvou fyzických lidí, ale je to mnohem složitější, ovlivňuje všechny sféry. Tito Milenci jsou nadčasový archetyp, kde mezi nimi a uvnitř každého protéká Láska jako v symbolu osmičky a vrací se zpět ke Zdroji.


Temnota má velmi vysoký zájem udržet lidi v karmických vztazích. Aby nemohli vidět, jak je Láska obrovská. Když je dosaženo Posvátné Unie, Temnota do takového člověka už nemůže proniknout, což běžně dělá. Pak přinášíte Lásku do nejhustější reality Stvoření a pak jste opravdu svobodní. Teprve pak jste Osvícenou bytostí na Zemi. Královna Srdce. Královna Života. Cítím opravdu, jako bych byla fyzickým Bohem. Žádný stav zmatku a strachu i když Ďábel vytváří neustále nějaké intriky, bylo na nás házeno tolik smetí, ale lidské Já bude odměněno fyzickým setkáním s Milovaným. Stabilizované spojení, které pomůže mnoha fyzickým vztahům se sjednotit do Posvátné Unie, žádné dvojplameny.


Rozhodně to není o tom, že po setkání končí Služba. Přesouváme se do nové krásné reality, kde se mnozí stanou krásnými Božími Dětmi Lásky. Posvátná Unie je konečné poznání, je to znalost Osvícení. Když se stáváte suverénní bytostí, postupně se oddělujete od všeho temného a povrchního.


Pokud teprve začínáte, budete se muset vrátit na začátek, proto budu nyní pracovat na 13 úrovních Vzestupu, které si budete moci jednotlivě zakoupit, jakmile bude toto Dílo dokončeno. Nikdy jsem o takových věcech nepsala veřejně a ani nebudu. Tohoto dědictví, které budu předávat a ti, kteří šli také touto cestou, bylo dosaženo těmi, kteří slouží Bohu a bylo to velmi, velmi obtížně. Tyto bytosti jsou mnohem větší Přítomností než jen lidským tělem. Drží tajemství Života.


Můj ústup se blíží ke konci, protože teplé počasí se blíží ke konci. Stále pracuji na mnoha jiných věcech, které jsem stále odkládala, kdy odpočinek byl nutný. Posílám vám Zlatý Paprsek Světla a Lásky.


Uvnitř Božské Lásky

Lenka Gloria Magenta