Vítejte v mém posvátném prostoru
beaufille-gold-Spiral-10-karat-Gold-Earr
IMG_20210610_095916_edited.jpg

 

Jsem poctěna, že mohu sdílet svoji cestu a Světlo. 

 

Vážení Milovaní, vítejte na webu, kde se soustředíme na vytváření Božského Já, vytváření Já Jsem Zdroj a vlastní Mistrovství skrze Vzestoupení ve fyzickém těle.

 

Všichni dobrovolníci, Hvězdné bytosti, jsou držitelé specifické frekvence, každý v určité zemi. Jejich posláním je sjednotit všechny aspekty ŽIVOTA novým způsobem za účelem pomoci Matce Zemi a sloučení Hvězdného, Andělského a Lidského Já. Přišli spoluvytvářet s obyvateli Země způsobem jako se nikdy před tím nestalo.

 

JÁ JSEM Mistrovská duše, která se rozhodla prostřednictvím vlastního tréninku v mnoha předchozích inkarnacích, prostřednictvím odvahy, vytrvalosti a sebeovládání pomáhat najít vedení, řešení. JÁ JSEM naprosto neutrální a o své dosažené zkušenosti, včetně dosažení síly, svobody, svrchovanosti a sebeovládání, se dělím s druhými prostřednictvím svého vlastního učení. Jsem zkušená ve vedení procesem Vzestupu a naladěním na jednotlivce odrážím jejich sílu. Cesta zahrnuje dosažení integrace polarity, alchymistického vztahu v těle - Posvátného Manželství.

 

Nespolupracuji s žádnou organizací, nemám nic společného s New Age. 

Tato mise pomáhá Kolektivnímu Vědomí.

 

Moje cesta je cesta nesobecké služby a sdílení duchovních zpráv je zdarma. Prosím mějte na paměti, že vše na těchto stránkách je zdarma, neboť jsou to dary Ducha Svatého. Pracuji formou dárcovství, ale čas a energie, kterou do jejich přípravy investuji, není a musí být ceněna, takže výměna energie je vítána. Máte-li pocit podporovat pravidelně moji práci a cestu, prosím udělejte to. Vaše pokorné dary jsou vysoce oceňovány. Požehnání a Vděčnost. Děkuji. 

FOTOGRAFIE   

1_R78N_guchROKhM3wrSzAGA_edited.jpg
IMG_9427.JPG
IMG_9434.JPG
IMG_3874.JPG
IMG_3925.JPG
green-4134952_960_720.jpg
Min_YG_1024x.png